| BlackDice a întrebat:

Sal TPU. Mi-am instalat windows 8 dupa ce avusesem windows 7. Singura problema programul de sunet al windowsului :High Definition Audio Device. Eu vreau sa imi pun Realtek hd audio device, l-am luat de pe net compatibila versiunea bineinteles si nu imi merge, ce trebuie sa fac sa imi mearga, mentionez ca il vreau pentru un sistem 5.1 pentru ca se aude varza asa si nu e la capacitatea lui normala. Dau funda cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Http://www.realtek.com.tw/......sview.aspx

Ai aici versiunea cea mai recenta, direct de la ei pe site (vezi ca se descarca mai greu, eh, internetul asta din Taiwan merge mai greu :) )

Răspuns utilizator avertizat