| Sasha89 a întrebat:

Nu mi se mai incarca bateria la laptop. Imi apare jos in bara in dreptul bateriei: baterie conectata dar nu in incarcare. Ce sa fac sa mearga? Mc:* Seara buna

PS: Daca scot incarcatorul din laptop mi se inchide automat. Laptop-ul e relativ nou, are 8 luni

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca te duci cu mouse-ul pe ea(baterie) fara sa dai click ce scrie? Spune tot textul de acolo si eventual lasa-mi un PM! Bafta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De citi ani il ai, acumulatorul ala are si el o durata oarecare de viata. Daca il ai de mai mult de 3-4 ani, era de asteptat. Trebuie sa cumperi alt acumulator.

| Alexandru_6465 a răspuns:

Cumpara alta baterie ca nu e scumpa

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru neluL):

Ma poti ajuta si pe mine?

neluL
| neluL a răspuns (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Cu ce?