| LoveLife_9404 a întrebat:

Sall all happy Sper ca ma puteti ajuta :d. Deci am incercat sa fac un videoclip cu Windows Movie Maker problema e ca nu ma lasa sa pun melodia ( melodia e mp3)... bun am incercat si Windows Movie Maker 2.6 acolo puteam pune melodia dar, cand sa fac slide-urile mi se bloca si mi se inchidea. Of si mi-am descarcat si ProShow Gold acolo totul bine dar, cand sa pun videoclipul pe YouTube nu mi se incarca sad. Intrebarea mea este :

1. Cum as putea face sa pun muzica pe Windows Movie Makers

sau

2. Cum as putea sa fac ca pe Windows Movie Makers 2.6 sa pot face slide-urile fara sa mi se mai blocheze programul si sa mi se inchida.

Mersi anticipat! :*

Astept raspunsuri. :d

2 răspunsuri:
| Cucubauuuu a răspuns:

Norma ar trebui sa mearga.Trbuie sa stii unde sa pui muzica.Aici ai un film cum sa folosesti Windows Movie Maker:
http://www.youtube.com/watch?v=MLTQfI9K2Fc
Sper sa te ajute!

| Quazar a răspuns:

Tools=>Options=>Compatibility=>Restore all default=>Ok sa imi spui daca a mershappy