| LoOveYoOu a întrebat:

Sall! Deci revin cu alta problema mi-am descarcat Windows Movie Maker 2.6 dar cand incerc sa fac un slide cu text sau cand incerc sa pun vreun efect la poza mi se inchide programul...Nu stiti cumva ce sa fac sa nu mi se mai inchida s-au sa-mi dati un program ca si Windows Movie Maker sa pot face si slide-uri si cu text si sa pun si muzica ca sa le pot pune pe youtube puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| catalindanila_3496 a răspuns:

Incearca mai bine cu photodex proshow merge mult mai bine si e si mai usor de folosit, in plus rezultatul obtinut e mai placut.