| sPIkEhh a întrebat:

Sall! Am instalat nfs undercover si cand intru imi cere un cod de inregistrare...De unde iau acel cod?

10 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Uite aici codul de inregistrare akyy-lgy2-fupk-fbfb-bv4c scrie codul cu litere mari ca pe mine nu m-a lasat sa-l scriu cu litere mari

| mdany a răspuns:

Sal.Ala ii cracku. 45XP-A7C4-7D9S-68DZ-HBJB asta ii. Funda?:d
O zi buna.

| Angelo99 a răspuns:

Baga crack in folderul unde ai instalat jocul si nu-ti mai cere codul

| adelin_9809 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine tot cu aceasta problema uitati aici id meu:aditzu_smecherutzu_petrisor1999

| maxim213058 a răspuns (pentru Angelo99):

Va rog ajutati-ma si pe mine imi cere cod nu stiu in care folder sa bag craku

| george231 a răspuns (pentru mdany):

Mie dc nu imi merge?

| xXxMADAxXx a răspuns:

Il cauti si uh pe net

| Sol_Cristi_1995 a răspuns:

BUNA! am si eu o problema cu ce program pot instala nfs undercove?

| Constantin_Cosmin_1993_Jwey a răspuns:

Ma gorge231 inseamna ca ai calculatoru praf

| Dragne_Ioana_1993 a răspuns:

Sall am instalat nfs undercover si cand intru imi cere un cod