| alexfanmetin2 a întrebat:

Sall.Am o problema pe facebook.Cand intru sa vad cine ma uramareste nu ii vad pe toti, adica spune ca am doar cinci cand de fapt am mai multi(am testat-o si cu alt cont si cu prietenii)
Deci cum pot sa rezolv aceasta problema?

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Problemele cu retelele sociale nu ne fac placere! Incearca sa actualizezi aplicatia, ca poate asta e cauza! Ori din totdeauna acesta aplicatie nu arata exact celui logat ci celui ce vizualizeaza contul cuiva...ori acele persoane nu te mai urmaresc si se tot rasgandesc! Da-i un feed back si poate se rezolva! Meriti"a doua sansa"