| 111111111111111111111111111111111211111111111111 a întrebat:

Sall credeti ca de black friday o sa fie reduceri mari pe Emag Si Pc garage? sa mai astept pana atunci ca vreau sa imi iau o placa video cam ce reduceri o sa fie?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cum procedeaza toti inainte de black friday? Pai urmareste si tu de pe acun cateva produse, uita-te ce pret au. Sa vezi ca inainte de marile reduceri le vor scumpii ca mai apoi de black friday sa le faca reducere. De fapt produsul respectiv cu a fost redus la pret cu 200 lei, ci mai degraba cu 20 lei. Nu zic ca intr-adevar vor fi si produse la o reducere considerabila, dar mare atentie!

Bft!

| TwiSt1997 a răspuns:

Din cate stiu eu, la componente pc nu sunt reduceri asa mari ca la tablete, telefoane, tv-uri etc... daca placa ta acum e 600 lei, daca se face 500 e foarte binelaughing

| DeyCj a răspuns:

Nici vorbă. Magazinele turmei adică Pc garage și E-mag nu vor ieftinii nimic.Sunt doar clișee comerciale care au ca scop îmbogățirea lor de pe seama naivilor ce cred în Black Friday și moș Crăciun. Până și așa anumitele reduceri de la eMAG îs de fapt țepe comerciale.Prețul de „reducere" e de fapt prețul real.Nu e nici înșelăciune că unele produse chiar îs la reducere, dar sunt cel mult 1% și și alea îs din stocuri de acum un an și ca să scape de ele le dau la preț de producător.Succes

| Deliiiia a răspuns:

Reducerile sunt aproape nesemnificative.

| CinevaNou a răspuns:

Reduceri de vrajeala.