| callmebeautiful a întrebat:

Sall! De fiecare data cand apas butonul de download sab descarc o melodie nu-mi apare casuta aia pe care scrie save, open si cancel. Imi da direct s-o ascult pe windows media player si dupa ce se termina(melodia) apas pe close si nu o gasesc nicaieri. Care e problema?

Răspuns Câştigător
| Muhteşem a răspuns:

Pai poti face altfel.Nu dai ok pe download,dai clik dreapta(unde scrie download) apoi ''salveaza linkul'' si ti se deschide ceva apoi poti sa alegi unde sa o salvezi,de ex pe desktop, apoi dai ok, si dupa ce se descarca o gasesti pe desktop.Succes!

1 răspuns:
| Levisxdd a răspuns:

Dai click pe dreapta pe download(de pe site) si save as