| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand trag melodii nu imi apare acea chestie cu "open, save, cancel" si imi porneste direct in windows media player ca si cum i-as fi dat open? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...probabil ca e din setarile browserului!
du-te la optiuni si seteaza de acolo!
in google chrome de ex: optiuni -under the hood, download location,( si de acolo schimbi unde sa se duca ), SAU ask where to save file ( ca iti salveze automat, sau iti deschida automat, depinde si de browser )

2 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

E din windows 7, si eu patesc din astea... instaleaza-ti alt player, eu asa am facut, incearca AIMP2, este foarte bun!

| vldidle a răspuns:

Intra la optiuni si selecteaza sa te intrebe mereu unde sa salveziwinking