| CrystyChrys a întrebat:

Sall, mi-am instalat windowsul de curand...si am probleme cu sunetul am instalat placa audio...am luat-o de pe net dar tot nu merge, l-am mai instalat pana acum si a mers placa audio dar acum numai merge
P.S: Am windows XP SP2
Placa audio:via ac97
Ce pot face ca sa mearga iar sunetule... FUNDA

Răspuns Câştigător
| mariussf18 a răspuns:

Windows SP 2 nu are drivere pentru via ac97. unitinstal din "device manager" apoi instaleaza driverul din nou http://en.kioskea.net/......c-97-audio

1 răspuns:
| Freddie23 a răspuns:

Da uninstal la placa de sunet din "device manager", apoi restart, si windowsul ar trebui sa o caute automat!