| Shinobi589 a întrebat:

am instalat windows 7 pe o placa de baza p5ad2-e si nu gasesc driver de seunet pentru ea ma puteti ajuta va rog din suflet

4 răspunsuri:
| GangsterQuinn a răspuns:

Salut! Du-te in control panel - sistem and security - windows update, si lasa pc-ul sa isi faca update, asa ar trebui sa iti gaseasca si sa iti descarce singur driver-ul de sunet. Sper sa iti mearga. Bafta!

| dannyel86 a răspuns:

Windows 7 are un serviciu de compatibilitate, prin care poti instala drivere pentru Xp si Vista pe un Windows7. Va trebui sa incerci cu acel Compatibility Mode, pentru a rezolva problema.
Site-ul oficial ofera doar drivere pentru Xp si Vista. Descarci de pe pagina oficiala driverele compatibile si urmezi instructiunile de pe link, pentru a avea sunet.
http://en.kioskea.net/......-windows-7

| Clantza a răspuns:

Activeaza windows update.