| Poput_Sebastian_1999 a întrebat:

am o intrebare.Am un telefon Alcatel one touch pixi 3 cu android 4.4.2 ecran de 4 inci dar nu pot inslala root pe el dc?(vreau razpunsul ca sa nu imi trebuiasca pc) va roog!

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

In primul rand nu poti sa il rootezi fara calculator. Cauta pe google si o sa gasesti tutoriale.

| Auditore_Mario_1994 a răspuns:

Este imposibila rootarea faca un pc. Poti sa te duci la un prieten si sa iti faci root dureaza 10 minute. Cauti pe google un tutorial si il urmezi. Doar la unele samsunguri mai vechi puteai face root direct din el.