| cOFFee666 a întrebat:

Sall tpu.am o problema cu niste "GHIAVOLI" pe skype
ma tot ameninta ca imi da flood etc etc
daca se poate sa imi dati un Program flood pentru ei si un antiflood mersi frumos
Dau funda

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Nu prea vad cum ti-ar putea face flood tie, pe Skype! Nu exista programe flood.

Floodul reprizinta atacuri MS-Dos catre un server. Prin trimiterea de sute de semnale si de cereri simultan, serverul nu mai poate face fata si se blocheaza.

Daca `ghiavolii` tai vor sa faca flood, nu vor putea sa faca decat flood serverului de Skype, ceea ce nu prea cred ca sunt in stare.

Daca vrei sa nu mai fii deranjat, sterge-i de pe skype si ai rezolvat tot!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Niste bazauci si tu si aia, habar nu aveti pe ce lume traiti!

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Daca ai pc mai slab si ei au viteza mare atunci iti poate da flood, sa fie activat firewall, sa nu fi luat vreo poza sau ceva de la ei sa te viruseze, apoi deschide din cand in cand start task manager =( click dreapta pe bara de start ) si daca vezi cumva cmd-uri deshise sau mai multe fisiere deschide date pe click dreapta end process.

| cOFFee666 explică:

Momentan sunt la akta pe fir stalp-PC
Am facut debransare de la romtelecom ceea ce este cam rau ca aveau o oare cum protectie "firewall"
Si se spune ca, pentru a da flood iti trebuiesc routere.

| StefanCristi a răspuns:

Salut Dragos plissss porfavor sti vreun site de hack de skype fara virusii vreau sasi sparg unui fost prieten sai sparg contul de skype nu sunt un om din acela care face din astea dar ma simt nevoit de oare ce vreau sa aflu ce vorbeste de mine pe skype ce minciuni vorbeste cu o pritene de a lui de cartier ca amici