| RioSBioSS a întrebat:

am o problema cu sunetul la PC. Nu-mi merge chiar daca imi arata ca e pornit, am verificat iar driverul este incarcat.Am reinstalat winousul si tot nu merge. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi placa de sunet daca este bine conectată in soclul acela din unitate, poate nu face contact, sau poate sunt stricate mufele acelea prin care iese sunetul. Cumpăra altă placă de sunet, o fii ars integratul de sunet.

| AIeXxX a răspuns:

Incearca sa conectezi castile la calculator, daca sr aude prin casti inseamna ca e ceva de la mufele care iese sunetul.