| Cold a întrebat:

am si eu o problema... de fiecare data cand intru pe mess si vreau sa komunik cu cineva imi apare o eroare din acea de script. ce trebuie sa facsad detalii plss funda

7 răspunsuri:
| deadea23 a răspuns:

Reinstalează-ţi messengerul, dacă nici aşa nu merge, reinstalează-ţi windows-ul.
Numai bine happy

| Ionutz_1335 a răspuns:

Iti zic eu dc...ai virusi:-p...sau daca nu instaleaza alt mess altceva nu poate fi

| Parmalat a răspuns:

Ia-ti ultima versiune de mess d p net

| Cold explică:

Am incercat sa resintalez messengerul sa iau ultima versiune si nimic tot aceeasi chestie angry of of

| Cold explică:

Si inca ceva nu am virusi in pc am skanat cu sute de antivirusuri nod 32 editia 4 kaspersky microsof security esentials avira si multe altele crying

| deadea23 a răspuns:

Reinstaleză-ţi windowsu, doar aşa scapi de orice problemă!

| Cold explică:

Am rezolvathee hee am instalat internet explorer 7tongue deci nu m`a ajutat nici un raspuns phbbbbt