| powergirl a întrebat:

Cand vreau sa intru le mess imi apare ca contul mi-e blocat asta mi s-a intamplat de 4 ori in 2 saptamana ce sa fac ca de fiecare data trebuie sa schimb parola aproappe de fiecare data ma rog dar problema e ca trebuie intru sa tot imi refar parola care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Poate ti-l blocheaza intentionat un "prieten". se poate foarte usor bloca, nu ai de facut altceva decat sa scrii id'ul si bagi parole in prostie pana cand se blocheaza (pentru. 24 de ore), dar poti sa te loghezi dand "sign in problems". acolo iti scrii parola si gata, esti logat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai bagat-o corect mai incearca si mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce are