| Badea_Valentyn_1998 a întrebat:

am un volan mai vechi pentru pc si de vreo 5 ani in coace nu mai functioneaza bag mufa usb si nu il recunoaste modelu este trust predator gm-3100r

1 răspuns:
| DanySenpai a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. Singura posibila varianta este sa instalezi driver-ele pentru acel model de volan in functie de windows (7/8/10 etc.)
Cand ai cumparat volanul trebuia sa fie in pachet si un disk cu driver-ele. Daca il mai ai poti incerca sa le instalezi asa, eu ma cam feresc de drivere downloadate de pe site-uri putin cunoscute la modele vechi de produse, in special daca nu se mai gasesc pe site-urile firmelor.