| TeDrq a întrebat:

as dori si eu un link de downloadare al programului Power Point 2007 (! NU VREAU TOT PACHETUL!! SI NU VREAU NICI POWER POINT 2007 VIEWER! ) cine poate sa mi-l dea? primeste FUNDA plsssss sad imi trebuie foarte repede! La un proiect!

2 răspunsuri:
| TeDrq explică:

AM SPUS NU VIEWER!

| jabiilord a răspuns:

Iti trebuie tot pachetul office si cand instalezi alegi doar power point. Altfel nu stiu cum ai putea face si sincer, asa e cel mai simplu.
Pentru alte lucruri interesante despre calcualtoare trage un ochi aici: http://www.tutorialepc.ro