| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Deci trebuie sa fac o prezentare si am nevoie urgenta de Power Point 2007. Cine imi da un link de unde sa il pot downloada, primeste funda! Atentie: Nu vreau Power Point Viewer, ca il am, imi trebuie chiar programul Power Point 2007, in care sa pot face prezentari! Multumesc!

7 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Nu fă în power point:d e învechit încearcă în www.prezi.com ies niște prezentări suuuuuper

| JustRoxanne a răspuns (pentru Husicel):

Mersi, dar asa a zis profesorul sa facem, in Power Point 2007!

| Husicel a răspuns (pentru JustRoxanne):

Urât foarte nasol offffffff

| JustRoxanne a răspuns (pentru moneantonella):

Mda, dar nu e gratis! sad

| moneantonella a răspuns (pentru JustRoxanne):

Bine dar e cel mai bun daca nu ai unh cd