| anonim_4396 a întrebat:

ce faceti? intrebarea mea este Instagram sau We heart it? vreau sa imi fac cont dar nu stiu pe care, care e mai bun sau ceva? daca alegeti instagram ziceti-mi d ce nu ati ales we heart it sau ziceti-mi o lista cu avantaje sau dejavantaje. Multumesc. Dau funda! aa da si dati-mi niste aplicatii pentru poze adica sa faci colage sa le editezi si un sims (pentru telefon cu android) mersi :*

3 răspunsuri:
| kokomy a răspuns:

Eu am cont pe amandoua si la Weheartit sunt doar poze(foarte frumoase si deosebite, intr-adevar, dar doar poze). La instagram ai varietate(e asemanator cu facebook-ul, putand sa-ti pui poze si sa dai 'like'). De asemenea, instagram se bazeaza pe efecte, fiecare poza pe care ti-o faci trebuind sa o editezi. Acum depinde de ce iti doresti si ce-ti place tie, personal

| Ana2006 a răspuns:

Eu aleg we heart it, deoarece pot sa descarc poze.Dar si Instagramul este bun. Poti sa incerci si Tublr.(acum este decizia ta)