| paduraru01 a întrebat:

oare cu 500 de lei mi-as putea lua un pc care merge counter strike global offensive? si daca nu, cu cati bani ar trebui sa-mi iau sa mearga pe setari medium?

Răspuns Câştigător
| Beny_Beny_1995 a răspuns:

Frate ia-ti un calculator la 1000lei mai bine si un mouse de gamingwinking funda rolling on the floor mai econimiseste

4 răspunsuri:
| AlexandruBGD a răspuns:

Salut @paduraru01. Cred ca nici nu gasesti PC la pretul de 500 lei. Iti poti lua un PC la minim 1500 lei (15 milioane). Nu cred ca iti va merge perfect dar e posibil.
>> Sper ca te-am ajutat.

| DrTerrible a răspuns:

Linistit iti gasesti si cu 500 de lei, dar numa unitatea. Sa iti mearga acceptabil ai nevoie de un Intel core sau dual core sa lucreze la 3500-4000Ghz, 2gb ram si o placa video de 1gb la 128 mb si poti rula jocul fara probleme pe setarii medii. Bafta

| OnuOnulică a răspuns:

Mai bine mai strânge puțin: http://www.emag.ro/......DWHZLMBBM/

| EneCristian a răspuns:

Doar daca ai norocul sa vanda cineva pe site-urile ca olx si ocazi( nu cred) un pc bun dar nu prea ai sanse.