| anonim_4396 a întrebat:

Acum câteva ore am reîncarcat cartela unui prieten prin My Vodafone, banii au fost luati de pe card, dar el nu a primit nimic. Am încercat să îi apelez pe cei de la Vodafone prin *222, dar nu am găsit acea opțiune să pot lua legătura cu ei. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai rapid ii poti contacta pe Facebook https://www.facebook.com/vodafonero/ raspund in ~1-2 ore.

Sau suni la numarul *555 dar costa 0.65 euro pe apel.

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Presupun ca trebuie sa astepti putin.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Daca ai greșit numărul cartelei ai platit degeaba sau poate cei de la Vodafone au greșit oricum no să-ți mai dea bani napoi nimeni... Mai bine mutativa pe Orange sau digi