| Anna98Anna a întrebat:

Azi mi-am reincarcat cartela cu 5 euro si mi-am activat o optiune. Dupa aceea am primit mesaj despre reactivarea automata si daca vreau s-o dezactivez sa intru tot la *100#.Am intrat dar n-am gasit unde sa dezactivez. Cine stie?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Buna!
Intri din nou la *100# apoi alegi 2 ( Contul meu ), din nou 2 ( Optiuni active ), de aici 1 ( iti va aparea optiunea care ai ales ), din nou 1 ( Scrie poti anula ) si dai ultima oara din nou 1 OK, astepti mesajul in care te anunta ca a fost dezactivat optiunea.

| Anna98Anna explică (pentru evenso):

Deci asa trebuie sa fac ca sa nu mi se mai activeze si luna viitoare?

| evenso a răspuns (pentru Anna98Anna):

Da, asta trebuie sa faci ca sa nu se mai reactiveaza optiunea din nou.