| Tiger7777 a întrebat:

Salut, am 15 ani si vreau sa-mi iau un smartphone de Black Friday pentru ca aveam un Huawei P8 Lite dar s-a stricat... Buget: 1000 lei, ce as putea sa-mi cumpar de banii astia de Black Friday? As vrea ceva foarte bun

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu 1000 lei iti poti repara telefonul stricat, cu din banii ramasi iti mai poti cumpara ceva util sau sa mergi intr-o tabara, excursie etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DZQFBDBBM/

| AKARA0 a răspuns:

Ia-ți p9 lite 2017

| Grecu_Alexandru_1992 a răspuns:

Cu 1000 lei de black friday iti poti lua un Huawei p10 lite! Probabil va fi cam 950 lei de black friday! E cam cea mai buna optiune la banii astia!

| Vulpoiu_Cristina_1989 a răspuns:

Gasesti toate informatiile aici - https://cutiamica.ro/......regatesti/

| aliamay a răspuns:

1: ecran ce oferă culori plăcute, luminozitate ridicată și imagini bine conturate;
2: sunet foarte bun emis prin difuzorul extern, dar și prin jack-ul de 3.5 mm;
3:design plăcut (doar 7.7 mm grosime), construcție solidă, finisări și materiale de calitate;
More: https://despreserialero.com/despre-seriale/