| alexei2001 a întrebat:

Salut am acest laptop
http://www.pcgarage.ro/......0gb-black/
Ii pot schimba procesorul si placa video in vreun fel? sau daca schimb placa de baza cu totul?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Ce placa video nene ca nu are asa ceva. Singura placa video se afla in procesor ( HD Graphics )
Trebuie sa schimbi procesorul. Dar asa ca idee sa stii, procesoarele de laptop se gasesc direct la producator si nu se comecializeaza. Si ca sa mai fac o paranteza, costurile de upgrade a unui cpu de laptop este de la 500 lei in sus.