| Kristi_Gongea_1999 a întrebat:

Am achizitionat de curand un Samsung galaxy s3 neo, dar cand fac poze cu camera frontala acestea se inverseaza, stiti cumva cum as putea rezolva aceasta problema? Vreu ca pozele cu camera frontala sa ramana asa cum se vad inainte de a le face. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bogdy2k a răspuns:

Asta e ideea, te vezi in oglinda. Nu se poate ce vrei tu, dar totusi exista o soluaie daca nu iti place pe Magazin Play sunt milioane de aplicatii pentru editare foto, poate chiar si telefonul are nativ una iar asa iti faci poza cum doresti. Sucita, rasucita, inflorita, pusa-n rama, etc laughing)