| StefanAVS a întrebat:

Salut, am achizitionat un Tv LED Vision Touch VTTV A2401 60 cm HD, si imi apare in partea stanga a ecranului o lista cu mai multe functii gen Hdmi, Led, 3d, Usb etc, apare timp de 5 secunde si reapare dupa 30 de sec, am butonat tot meniul, m-am uitat si in manualul de utilizare si tot nimic, daca cunoaste cineva sau daca are vreo idee sper sa ma ajutati, multumesc.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Vezi sa fie bagata bine mufa in hdmi sau cablu sau ce folosesti, sau sa nu aibe firul defectiuni sa faca scurt in slot, daca nu, vezi daca in meniu nu ai undeva ceva notificari sa le poti opri si dezactiveaza tot ce gasesti despre setari ECO