| Dragonasu474747 a întrebat:

Salut am antivirusul ESET NOD32 si imi apare ca va expira licenta in 7 zile.Cum fac sa o reinoiesc? Gratis.

2 răspunsuri:
| Nevroza a răspuns:

In primul rand, daca nu folosesti calculatorul pentru a pastra anumite date importante, nu are rost sa iti pui un antivirus(mai ales cu bani). Poti sa folosesti Windows Essential( e antivirus de Microsoft) sau daca folosesti Windows 10, Windows Defender tot antivirus. Daca stii ca ai o baza de date ce poate fi afectata(conturi, informatii valoroase), cumpara o licenta si activeaza-ti antivirusul respectiv. Dar nu folosii 2 antivirusuri. Bafta!

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Gratis nu se poate doar de proba 30 de zile