| maximdreey a întrebat:

Am avut instalat Deamon Tools Ultra varianta free. Am avut ceva probleme si l-am dezinstalat iar acum cand il reinstalez si ii dau run imi da eroare spunandu-mi sa reinstalez si sa ma asigur ca am acceptat sa imi instaleze Disc Soft Ltd drivers dar cand reinstalez nu vad absolut nicaieri sa imi dau acceptul pentru asta, ma poate ajuta cineva? Precizez ca rulez pe windows 10.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Foloseste power iso. E mult mai bun si gratis.

| NLS a răspuns:

PowerISO nu e gratuit, insa il folosesc (eu l-am cumparat), caci nu are protectii tampite, precum Alcohol sau Daemon.

Tot foarte bun, pe locul 2 pentru mine, e UltraISO, dar are o interfata de prin 1900 toamna.

Daca tot vrei un program gratuit, recomand AnyBurn, pentru creare de imagini. (are tot ce vrei in afara de emulare).

si WinCDEmu pentru emulare

Ambele sunt foarte light.