| alexiavis a întrebat:

aseară am instalat niste jocuri pe PlayStation de pe PlayStation store. Le-am lasat sa se instaleze si când m-am trezit nu erau nicăieri si când am vrut sa accesez PlayStation Store imi apărea o eroare (80028f50) ce pot face?

P.s am dezinstalat și instalat iarăși PlayStation store dar nimic

1 răspuns:
| Sabina_Andreea_1994 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu, instalez joc sau demo si nu imi apare nicaieri... Tu ai rezolvat problema? Poate ma ajuti si pe. mine.