| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, am dat din greseala o comanda de aici https://promotii.vodafone.ro/landing/superoferte-online/ index.html, am dat pe reinnoire contract, am bagat numarul, codul si am ales doar asa sa vad oferta de 7.3 euro, am bagat si email-ul la comanda, nu ar trebuie sa-mi dea un mesaj pe mail in care sa-mi spuna de comanda, ca a fost plasata, insa pe site mi-a spus thank you si inca ceva pentru ca am plasat comanda, o pot anula sau ceva?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Oricum ai 14 zile sa "refuzi" chiar daca ai "acceptat", deci se rezolva.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Orice comandă online se poate anula cf. legii.