| Lukian a întrebat:

Am instalat jocul True Crime New York City si cand vreau sa intru in el imi da eroarea: True Crime New York City or Windows has encountered a problem and need to close! Care este problema si cum pot sa o rezolv?

1 răspuns:
| Luci009 a răspuns:

Vezi daca are vr-un crack ceva,baga-l unde ai instalat jocul,daca nu merge nici asa,incearca click dreapta pe icoana de unde intri in el,proprietati,compatibil, alegi acolo windowsu de-l ai.
sper sa mearga, daca nici as anul merge cauta sa-l descarci din alta parte.
funda?