| AAAdelin a întrebat:

Am o problema can pornesc jocul Antichamber. imi da eroarea : UDK.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. Stie cineva cum o pot rezolva? Mentionez ca am instalat directX-ul si driverele de la nVidia.

2 răspunsuri:
| TonYGanGsTeR252963 a răspuns:

Saluthappy Am patit si eu aceeasi problema, dar mi-am dat seama de la ce era, fii atent...

Deci cand intrii in joc si iti cere drepturile de administrator, debifeaza optiunea : Protect my computer and data file from unathourized program activity, si dupa ce il debifezi dai ok, si o sa-ti mearga happy

| AAAdelin explică (pentru TonYGanGsTeR252963):

Salut! Eu am WIn XP si nu cred ca imi apare asta, daca vrei si poti sa ma ajuti te rog sa imi trimiti mesaj privat. Multumesc!