| Sebastian_Seby_1997_u9kc a întrebat:

Am instalat windows 7 64bit si cam orice program as incerca sa il instalez gen Skype, teamviewer sau Microsoft office (2003, 2010,2016 etc) nu se instaleaza.
Deci porneste toate bune ma lasa sa selectez absolut tot si se incarca bara pana la sfarsit si cand ar trebui sa ii dau "finish" nu mai merge, ma refer ca nu termina de instalat si se blochiaza asa cu bara plina, si am incercat sa ii dau acolo sa ruleze pe xp sp3 si nimic.
Va rog daca stiti vreo rezolvare sa imi spuneti.

3 răspunsuri:
| 2P a răspuns:

Daca ai antivirus instalat dezactiveaza-l

| Viitorulapropiat a răspuns:

Esti din Bucuresti?

| danutzu96 a răspuns:

Alta imagine. Presupun ca nu l-ai cumparat...