| bogdanmatei33 a întrebat:

Salut,

Am nevoie de un program/soft care sa inregistreze video 3-4 ore, pentru gaming am nevoie, daca stiti ceva programele va rog sa ma ajutati.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Fraps filmeaza cat vrei tu insa trebuie atata timp cat ai memorie

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu cred ca problema o sa fie de spatiu. Majoritatea programelor care filemeaza calitativ folosesc o compresie nu foarte ok, si ocupa foarte mult spatiu. Pentru cate ore vrei tu, o sa ai nevoie de zeci daca nu sute de gb.

| bogdanmatei33 explică (pentru Bobby711):

Merci man

| Bobby711 a răspuns (pentru bogdanmatei33):

No problem m8