| Bloanca_Nelutzu_1990 a întrebat:

Am o boxa portabilla si nu ma lasa sa ma conectez! Imi zice ca fost respinsa conectarea!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste documentatia cu atentie si incearca din nou, eventual si de la un alt telefon "destept".
Daca nici cualt telefon nu se conecteaza, du-o inapoi la vanzator (daca mai e in garantie) sa-ti explice sau sa-l schimbe.
Dupa garantie poti cere ajutorul la un service de telefoane.

| Victor1996 a răspuns:

Daca o ai asociata pe telefon, incearca sa repornesti telefonul si incearca din nou, daca nici asa nu merge, sterge asocierea si. asociaza din nou, toata chestia asta se face prin bluethoot. Sper ca am ajutat, Funda?