| Ara5h a întrebat:

Salut, am o casca vr (virtual reality) de la qilive. Modelul nu il stiu ca am aruncat cutia dar are si niste casti de sunet.
Problema mea este ca pentru a imi monta telefonul in casca trebuie sa il lipesc de ceva din casca care e foarte lipicios si il tine, dar s-a dus lipicul ala, am dezlipit stratul acela dar acum vad ca nu mai are straturi de alea, nici in cutie si vreau foarte mult sa folosesc casca mai ales ca a costat si mult.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Nu prea ai cum
cumpara alta, care sa aiba un sistem de prindere nu un lipici
qlive e cel mai ieftin producator de care am auzit vreodata, si nu vinde decat prin Auchan, asa ca nu ai o pierdere cinestiece

2 răspunsuri:
| Ara5h explică (pentru CarcotasulVesel):

Ok, multumesc!

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Ara5h):

Cu placere, si intre timp mi-a mai venit o idee, nu stiu cat de buna:
scoci dublu-adeziv
e un scoci care are lipici si pe o parte si pe cealalata (si are cate o folie pe ambele parti care protejeaza lipiciul pana o aplici), se gaseste prin magazine cu materiale de constructii si scule, cum ar fi Dedeman

nu stiu daca te ajuta, dar o idee mai buna nu am sad