| TeoFcog a întrebat:

Am o consola PS4 si mi-am pus descarile pe un stick (tot Sony) si am avut o problema la consola si i-am dat reformatare si am pierdut toate salvarile. Apoi am dus consola la reparat, acuma merge dar nu gaseste salvarile din trecut.Am jucat putin un joc si am pus salvarea pe stick si a gasit-o.De ce nu gaseste si salvarile trecute? Eu pe calculator le gasesc.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

La salvari trebuie sa le dai importare in ps ca sa le poti utiliza iar.