| katalinu26 a întrebat:

Cum pun salvarile la nfs underground2sau carbon. AM descarcat unele full si nu stiu unde sa le pun. FUNDA! faza cu folderul in my documents nu merge...nu apare la underground2 (cel putin la al meu), La carbon Gasesc folderul dar nu imi deschide salvarea...nu o afiseaza in joc.

4 răspunsuri:
| aLyN_4462 a răspuns:

Intri in folderul cu salvari si le dai CUT(nu copy)la cele descarcate apoi paste in folderul cu salvari. Dar nu tebuie sa fi in joc.

| IgN0rR a răspuns:

Nu merge. Esti destept rau n-am ce zice

| PAPY0009 a răspuns:

1-Le descarci
2-O sa fie intr-un folder
3-Dai copy pe folderul cu salvarea
4-te duci in x'documents(x e un nume)
5-Apoi te duci in NFS Carbon
6-Dai paste pe imagine(cand deschizi folderul), trebuie paste langa xxxxx(xxxxx e un nume al contului)
PS:nu trebuie sa fii in joc

| PAPY0009 a răspuns:

Trebuie sa downloadezi nfs carbon save validor