| Nico272008 a întrebat:

Salut! Am o întrebare legata de noul Hero 10. Sunt interesat sa cumpăr unul și am văzut ca este diferența de 600 lei între eMAG și site-ul Gopro.com. Se poate da comanda de pe site-ul lor în România?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Se poate. Și desigur, când o primești, o să mai plătești în plus TVA pe prețul camerei ȘI al transportului, plus eventualele taxe vamale aferente acestui tip de produs.
Ca să nu mai vorbim că ai garanție mai puțină (cu un an), cu condiția să trimiți produsul la reparat tot acolo...
Ia zi, mai ți se pare la fel de scumpă?

1 răspuns:
| outsidethebox a răspuns:

Da! Ia-o de acolo, vezi ca preturile sa fie in Euro.
Succes!