| Daviddd2006 a întrebat:

Salut, am o întrebare și v-aș ruga sa îmi răspundeți cât mai repede la întrebare, dacă știți...
Am încercat să caut ce am făcut intr-o anumită zi, cu ajutorul unei aplicații, ce am făcut la o oră anume, adică pe ce aplicație am stat la ora respectivă, iar acolo apare că am stat pe Interenet Samsung.
Am intrat și în istoricul de la google, pentru că am setat să îmi înregistreze istoricul din toate aplicațiile, iar acolo apare tot așa, că am accesat Samsung Internet. Problema este că eu nu am intrat pe Internet Samsung la ora/minutul respectiv, oare de ce îmi apare ca am stat pe Internet Samsung?

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Pentru ca ai stat pe internet, pe telefon nu pe pc.