| ionucmarele a întrebat:

Salut am o problema cu metin2 ro pana acum puteam deschide cate ferestre de metin vroiam adica sa stau pe mai mult conturi odata dar acum nu pot deschide numai o fereastra daca mai deschid una mi se restarteaza clculatorul. Oare de ce? Funda cine da raspunsul cel mai concret.

Răspuns Câştigător
| RoByWaR a răspuns:

Instaleaza service pack 3 si va merge! Funda?

9 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Au facut ei nu stiu ce modificari, din cate am auzit.
Li se intampla multora, e din cauza update-urilor.

| Alexeee a răspuns:

Sal si mie mi s-a intamplat asa dar eu intram in joc si cand ieseam si mai vroiam sa mai intru odata mi se restarta pc dar am rezolvat-o am instalat windows 7 sau alte win si merge dar sa-ti instalezi si directx...sal

| shhhs a răspuns:

Uite aici rezolvarea problemei:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

| GmVenNo a răspuns:

Heei!
Instaleaza service pack 3 si va merge 100%!
Fundita?

| rarress a răspuns:

Cel mai tare server de metin2 DIN LUME : STAFF MATUR, PLAYERI PRIETENOSI / RATE :Experienţă : 200%
Drop Yang : 300%
Drop Iteme : 200%
Fierar: Normala

| NesquikZZZ a răspuns:

Instaleaza service pack si totul va merge destul de bine! Funda?

| GmVenNo a răspuns:

Downloadeaza service pack3 sau sterge si downloadeaza din nou metin2

Răspuns utilizator avertizat
| alex1441 a răspuns:

Mult așteptatul client SonyMt2 - v8.5 tocmai a fost adăugat la download!

Ce noutăţi vă aduce acest client?
- O interfaţă nouă (Map1);
- O nouă frizură default pentru fete şi băieţi;
- Noi mount-uri;
- Noi costume şi arme originale,
- Design schimbat la unele iteme;
- O emoţie nouă: Facepalm;
- Efecte schimbate pe unele armuri;
- Sistem Block Pm;
- Sistem salvare 4 conturi;
- Design nou la shop;

În perioada următoare vom adăuga hartă nouă de farmat, evoluţii şi sisteme în care veţi descoperi multe lucruri interesante.
Descarcă-l acum și intră în luptă alături de prietenii tăi! http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari

Comunitatea SonyMt2 vă aşteaptă cu braţele deschise!