| CandNuStiuIntreb a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Am iPhone 4s si am jailbreak la el. Nu am instalat noul software. Problema e ca am butonul de blocare blocat de ceva vreme si nu am avut timp sa il duc la un service sa il repare. Faza e ca azi m-am trezit cu el inchis. E a doua oara cand mi se intampla asta. Prima oara am facut faza cu "tine apasat si pe butonul de blocare si pe butonul de home in acelasi timp" si a mers dar acum daca e blocat butinul ala nu pot. Faza e ca nu imi apare nici in iTunes nici nimic... Nu ii pot da nici restore, nimic. Ce se poate face? Doar la service e solutia? Multumesc.

1 răspuns:
| AndiRadu a răspuns:

Da, du-te la service poti s-o rezolvi! nu faci de capul tau, poate il agravezi!