| Gabriel111111 a întrebat:

Am o problema extraordinar de mare si am nevoie de ajutor.

Zilele trecute am dat stergere definitiva contului de Facebook, iar azi am vazut ca a fost activat si parola schimbata. Probabil cineva mi-a spart contul (din neatentia mea, desigur)

Acum trebuie sa recuperez contul dar in trecut am dat dezabonare de la mesajele ce vin din partea 'Facebook, si singura modalitate de a recupera parola este pe e-mail.

De mentionat faptul ca am foarte multe mesaje cu conturi de autentificare pe niste siteuri ce le detin, deci nu este vorba de niste poze sau lucruri minore.

Ce pot face? Ma poate ajuta cineva? Va multumesc mult si sper sa rezolv cat mai repede, multumesc!

1 răspuns:
| Ge04rge a răspuns:

Pai....iti poti face un alt cont si sa spui ca acela nu mai este contul tau, sau... poti spune tutoror prietenilor care ii aveai ca acela nu mai este contul tau.