| maryangelll a întrebat:

Daca cineva ti-a spart contul de mess si ti-a schimbat parola o poti recupera cu ajutorul contului de facebook avand in vedere ca acela este si contul de e-mail al facebook-ul tau? Mersi anticipat!

1 răspuns:
| DN7 a răspuns:

Nu are nici-o logica.Nu se poate.Imposibil.De neauzit asa ceva! O poti recupera prin ajutorul yahoo forgot my password. dar iti va trebuii acele date cand ai creat id-ul, daca le mai stii bineinteleshappy