| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema in Sony Vegas 10.Cand fac un video...oricare
si dau Render As...aleg extensia .wmv sau oricare alta pentru filme a-si alege-o...imi apare totul negru.
Funda cine imi poate spune cum rezolv asta ;)
Uitati ce mi se intampla :((
http://www.youtube.com/watch?v=uKB46Qp4SgU&feature=youtu .be

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Daca as fi carcotas as zice sa nu mai folosesti programe de la firme ce produc televizoare sau aparate foto si sa folosesti softuri de tipul ulead video studio, power director, pinacle. Nefiind carcotas spun ca ar putea sa fie o problema de incompatibilitate cu windowsul tau, programul (piratat fiind) e posibil sa nu fie in regula sau sa ai conflicte intre codecurile instalate.