| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o problema la mouse, aceasta find:Misc mouse-ul in jos, si fuge ca SuperMan, il dau in sus, merge si mai rau.Problema mai rea este ca mouse-ul se duce in dreapta, si nu mai pot sa-l controlez, daca trebuie sa fac ceva anume, spuneti-mi
PS(1):Am laptop
Ps(2):Am un mouse Omega Wierless

1 răspuns:
| JX2King a răspuns:

Mouse-urile wireless nu sun cine site ce,deci se intampla des,incearca,atunci cand se duce intr-o parte, sa il scoti si sa il bagi inapoi, vezi daca mai face, daca nu, simpla metoda.Cumperi altul.