| dedusergiu a întrebat:

Am o problema legata de Facebook. Am o pagina de Facebook si nu pot eticheta membrii care au dat liike la pagina, cand dau sa etichez imi apar doar persoanele de la profilul meu de Facebook nu de la pagina? Am incercat cu mai multe persoanele dar nu le gasesc cand dau etichetare si nu stiu de ce.

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Cand nu poti eticheta o persoana e pentru ca acea persoana si-a trecut in setarile contului sa nu poata fi etichetata.