| Nniculcea a întrebat:

Mi am dat ieri resetare la telefon, am reinstalat Facebook ul, am bagat parola si numarul, insa, imi intra dar pe un cont nou. Am incercat din nou si din nou, dar tot asa era. Pagina mea originala pe care o am de patru ani am cautat o de pe profilul asta, si am gasit o. Imi arata de parca era pagina unui prieten, nu a mea, toste pozele mele inca sunt pe pagina aia, insanu stiu cum sa o recuperez. Ma poate ajuta cineva? am incercat si pe raporteaza o problema, am cautat si pe google dar nu gasesc.

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Salut sterge aplicatia Facebook, restarteaza inca o data telefonul si dupa intra pe www.facebook.com logheazate si vezi daca merge cum trebuie si dupa redescarca aplicatia Facebook sau delogheazate de pe Facebook de pe telefon si incearca sa intri pe Facebook pe ordinator sau pe un alt telefon, succes.

| Nniculcea explică (pentru Irinelp):

Multumesc de raspuns, voi incerca