| Danila_Alex_1990 a întrebat:

Salut, am o tableta e-boda x80l dual core care a cazut jos si s-a spart displey-ul. Cand am incercat sa o deschid aparea semnul de la android si se inchidea. Imi poate spune cineva ce are si cam cat ar costa sa o repar?

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Dacă cumva e doar display-ul spart nu ar trebui să te coaste mai mult de 200 de lei. Însă dacă cumva este spart şi ecranul atunci s-ar putea să te coste mai mult.

| LePotato a răspuns:

Cel mai probabil ai "busit" display-ul, n-ar trebui sa te coste mai mult de 200 lei.

Du-te cu ea la un service.